Oyun İçi Nesne Market Sorunu [KESİN ÇÖZÜM]

Oyun İçi Nesne Market Sorunu [KESİN ÇÖZÜM]

İlk olarak filesten nesne market linkini ayarlamanız gerekiyor. Bunu ayarlamak için ilk olarak:

  • /usr/game/channel1
  • /usr/game/channel2
  • /usr/game/channel3
  • /usr/game/channel4
  • /usr/game/game99

Kısımlarındaki CONFIG dosyalarında teker teker değişiklik yapmanız gerekiyor. Bu değişiklik nesne marketin linkidir. Örneğin channel1’deki CONFİG dosyasını bilgisayara indirip notepad ile açalım.

Değişiklik yapacağımız kısım burasıdır. Bu kısıma genelde bilişimler kendi sitelerini yazarlar ancak kendi ekledikleri site 404 not found hatası verir. Böyle paranoyak bilişimler de yok değil. Siz bu kısıma panelinizdeki nesne marketin linkini ekleyeceksiniz. Kendimden örnek gösterecek olursam benimki böyle:

Kod:

siteismi.com/shop/index2.php

Şimdi neden index2.php yazıyor diye soracaksınız. İşte sorunun çözümü de burada yatıyor. Sorunu bir yönlendirme kodu ile çözebiliyoruz. İlk olarak kendi site panelinize girin. Girdikten sonra shop klosörüne girin. İçinde index.html varsa silin. Daha sonra index.php’yi indirin. İndirdikten sonra adını index2.php olarak değiştirin. Notepad gibi bir programla index2.php‘yi açın. Tüm içeriği silin ve şununla değiştirin:

Kod:

<meta http-equiv="refresh" content="0;URL=http://siteismi.com/shop/index.php">

İçeriği bu şekilde yaptıktan sonra index2.php’yi panelinizdeki shop klosörüne atın. Daha sonra CONFIG dosyasına geri geliyoruz ve daha önce gösterdiğim gibi oraya

Kod:

siteismi.com/shop/index2.php

yazıyoruz. Bu işlemi tüm channel dosyalarına ve game99 dosyasının içindeki CONFIG dosyasına uygulamayı unutmayın. Bu işlemleri yaptıktan sonra reboot atın. Reload kodları işe yaramayabilir reboot atmanızı öneriyorum. Her ihtimale karşı yedek alın. Bu da olduğuna dair kanıt.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Bunları kullanabilirsiniz HTML etiketler ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*